خرید گوشواره برای هدیه

گوشواره، هدیه‌ای جذاب و به‌یاد‌ماندنی است. یک جفت گوشواره که با دقت و سلیقه انتخاب شده است، می‌تواند به خوبی محبت قلبی شما را نسبت به طرف مقابل نشان دهد و به او این پیام را بدهد که چقدر خوشحالی او برای شما مهم است.

اگر گوشواره‌هایی که انتخاب می‌کنید، متناسب با سلیقه و استایل فرد مقابل باشد، او مشتاقانه تا سال‌ها از آن استفاده خواهد کرد.

آیا گوشواره هدیه خوبی است؟

گوشواره، هدیه‌ای عالی برای مناسبت‌های مختلف است، از جشن فارغ‌التحصیلی گرفته تا جشن تولد بهترین دوست‌ شما. همچنین، در یک رابطه تازه، گوشواره یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن است، زیرا در عین‌حال که نشان‌دهنده عشق و وفاداری است، تعهد جدی حلقه نامزدی را به همراه ندارد.

خرید گوشواره برای هدیه

به‌طورکلی، گوشواره هدیه‌ای ارزشمند و فراموش‌نشدنی است و اگر قصد دارید به کسی گوشواره هدیه دهید، فارغ از بودجه‌ای که دارید، گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب وجود دارد.

چه نوع گوشواره‌ای را باید به عنوان هدیه بخرید؟

گوشواره‌ها دارای اشکال و اندازه‌های مختلفی هستند. در اینجا به برخی از محبوب‌ترین مدل‌های گوشواره که می‌توانید برای هدیه دادن انتخاب کنید، می‌پردازیم.

-گوشواره میخی

این مدل گوشواره، گزینه‌ای محبوب برای مردان، زنان و کودکان است. گوشواره‌های میخی به هر مدل صورتی می‌آیند. این گوشواره‌ها معمولاً نگینی روی خود دارند.

نحوه استفاده از آن‌ها به این شکل است که پایه میخی گوشواره از سوراخ گوش عبور می‌کند و با یک بست در طرف دیگر گوش، محکم می‌شود. گوشواره‌های میخی، کوچک هستند و به‌راحتی با انواع لباس (از لباس شب گرفته، تا تی‌شرت و شلوار جین) ست می‌شوند.

آشنایی با اکسسوری و نکات مهم در انتخاب آن‌ها
بیشتر بخوانید...

-گوشواره حلقه‌ای

گوشواره‌های حلقه‌ای، شکلی دایره‌ای دارند. برخی از گوشواره‌های حلقه‌ای، به شکل یک دایره کامل هستند و دو طرف آن‌ها به هم می‌رسد. در حالی‌که برخی دیگر دارای طرح نیم‌دایره هستند و مانند گوشواره‌های میخی، پایه‌ای دارند که از سوراخ گوش عبور می‌کند و با یک بست محکم می‌شود.

گوشواره‌های حلقه‌ای معمولاً از جنس طلا یا نقره استرلینگ هستند و با الماس، سنگ‌های قیمتی و یا مروارید تزئین می‌شوند. این گوشواره‌ها در سایزهای مختلفی موجود هستند و شما می‌توانید با توجه به سبک‌های مختلف پوشش، آن‌ها را در ابعاد بزرگ یا کوچک خریداری کنید.

گوشواره اشکی

گوشواره‌های اشکی شامل یک سنگ قیمتی، طرح فلزی، مهره‌، مروارید و یا هر قطعه تزئینی دیگری هستند که به یک حلقه،  پایه، یا سیم وصل می‌شوند. این گوشواره‌‌ها، هم طرح‌های ساده و ظریف دارند و هم طرح‌های شلوغ و رنگارنگ. آن‌ها را می‌توانید در اندازه‌های  مختلف، از خیلی کوتاه گرفته تا گوشواره‌هایی که تا شانه می‌رسند، تهیه کنید.

گوشواره دخترانه

گوشواره لوستری

گوشواره لوستری نوعی گوشواره اشکی است که معمولاً از چند لایه تزئین‌شده، تشکیل شده است. گوشواره‌های لوستری بسیار زیبا هستند و جلوه زیبایی به لباس‌ شما می‌دهند.

گوشواره چه رنگی بخرید؟

اینکه چه نوع گوشواره‌ای را بهتر است برای هدیه بخرید، به رنگ و سبک مورد علاقه کسی بستگی دارد که می‌خواهید به او هدیه بدهید.  اگر او جواهرات فلزی را ترجیح می‌دهد، گوشواره حلقه‌ای طلا یا نقره که با ظرافت روی آن کار شده است، می‌تواند گزینه خوبی باشد.

اگر عاشق گوشواره‌های حلقه‌ای رنگی و پر‌جلوه است، می توانید گوشواره‌هایی حلقه‌ای به او هدیه بدهید که با سنگ‌های قیمتی رنگارنگ تزئین شده است.

هنگام انتخاب رنگ گوشواره، موارد زیر را در نظر بگیرید

-سنگ تولد

راهی آسان برای انتخاب رنگ گوشواره، انتخاب گوشواره‌هایی به رنگ سنگ تولد فرد است. به‌عنوان مثال، اگر طرف مقابل‌شما متولد خرداد است، می‌توانید به او گوشواره‌های یاقوتی بدهید. گوشواره‌های سنگ تولد، گزینه‌ای عالی برای هدیه تولد هستند.

سنگ تولد

-رنگ پوست

شما می‌توانید گوشواره‌ای را انتخاب کنید که رنگ آن متناسب با رنگ پوست کسی باشد که قرار است به او هدیه بدهید. به‌عنوان مثال، اگر رنگ پوست فرد موردنظر شما گرم و متمایل به زرد و یا گندمی باشد، گوشواره طلا به او ظاهری جذاب می‌دهد. اگر رنگ پوست او  متمایل به صورتی باشد، گوشواره‌هایی از جنس نقره یا طلای سفید انتخاب‌هایی عالی برای هدیه هستند.

-رنگ مورد علاقه

آیا طرف مقابل‌ شما به رنگ خاصی علاقه دارد؟ به‌عنوان مثال، اگر او رنگ بنفش را دوست دارد، ممکن است بخواهید یک جفت گوشواره آمیتیست  به او هدیه دهید.

-رنگ چشم

گوشواره‌هایی با رنگ چشم فرد و یا رنگ متضاد آن، می‌توانند باعث برجسته‌تر شدن رنگ چشم‌های او شوند. به‌عنوان مثال، گوشواره‌هایی به رنگ سبز روشن، باعث جلوه بیشتر چشم‌های عسلی می‌شوند و یا گوشواره‌های زرد و طلایی، رنگ چشم‌های قهوه‌ای را برجسته‌تر می‌کنند.

اگر هنوز مطمئن نیستید که چه گوشواره‌ای را انتخاب کنید، یک جفت گوشواره الماس مطمئناً گزینه فوق‌العاده‌ای است. الماس به فرد حس شکوه می‌دهد.

روانشناسی رنگ‌ها و اهمیت آن‌ها در زمان هدیه دادن
بیشتر بخوانید...

نکاتی در مورد انتخاب گوشواره به‌عنوان هدیه

بهترین گوشواره‌ها برای هدیه، آن‌هایی هستند که مشخص است برای خریدشان به خوبی فکر کرده‌اید و وقت گذاشته‌اید. یعنی به این فکر کرده‌اید که فرد مورد علاقه‌تان از چه چیزی لذت می‌برد و هدیه‌ خود را بر اساس علایق او انتخاب کرده‌اید.

برای انتخاب بهترین گوشواره برای هدیه به کسی که دوستش دارید، به مواردی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، توجه کنید.

فرم صورت

پیش از هر چیز، به فرم صورت فرد فکر کنید. در نظر گرفتن فرم صورت، کمک می‌کند گوشواره‌ای را انتخاب کنید که به فرد بیاید و جلوه طبیعی‌تری به صورتش بدهد.

به طور کلی، اگر صورت کسی گرد است، از انتخاب گوشواره حلقه‌ای یا دایره‌ای صرف نظر کنید، و گوشواره‌ای انتخاب کنید که صورت او را کشیده‌تر نشان دهد. اگر صورت او مربعی شکل است، گوشواره‌های حلقه‌ای گزینه مناسبی هستند، چون باعث می‌شوند خط فک، نرم‌تر به نظر برسد. گوشواره‌های میخی به هر فرم صورتی می‌آیند.

نکاتی در مورد انتخاب گوشواره به‌عنوان هدیه

-لباس‌ها، جواهرات و گوشواره‌هایی که فرد دارد

کسی که می‌خواهید به او هدیه بدهید، در حال حاضر از چه گوشواره‌هایی استفاده می‌کند؟ دانستن نوع پوشش و جواهراتی که فرد استفاده می‌کند، به شما کمک می‌کند که با توجه به سبک‌ها و مدل‌های مورد علاقه او بتوانید بهترین گزینه را برای هدیه انتخاب کنید. اگر او حلقه ازدواج یا حلقه نامزدی طلا به دست می‌کند، ممکن است عاشق  یک جفت گوشواره طلا باشد. اگر بیشتر مواقع، لباس‌هایی به رنگ آبی می‌پوشد، گوشواره‌های توپاز، گزینه بسیار خوبی برای هدیه  به او هستند.

سبک زندگی

به شغل و سبک زندگی روزمره فرد مورد نظرتان توجه کنید، زیرا این مسئله می‌تواند بر انتخاب گوشواره تأثیر بگذارد. به‌عنوان مثال، اگر او پرستار یا معلم است، ممکن است گوشواره‌های ساده، گزینه بهتری برای او باشند. اگر او فردی خلاق و هنرمند است که دوست دارد فردیت و سبک منحصر به‌فرد خود را داشته باشد،  بهتر است گوشواره‌هایی را انتخاب کنید که نشانگر جنبه هنری شخصیت آن‌ها باشند.

سبک زندگی

هدف

می‌خواهید گوشواره‌هایی بخرید که طرف مقابل بتواند با استایل روزمره‌اش از آن‌ها استفاده کند، یا می‌خواهید هدیه ای پر زرق و برق بدهید که مخصوص مناسبت‌های خاص است؟  اگر می‌خواهید چیزی به او بدهید که بتواند با هر لباسی از آن استفاده کند، گوشواره‌های میخی الماسی یا حلقه‌ای را انتخاب کنید. اما اگر می‌خواهید هدیه‌ای لوکس‌تر بدهید، گوشواره‌های لوستری یا گوشواره‌های آویز پر زرق و برق، گزینه‌های بهتری هستند.

علایق

همچنین می توانید گوشواره‌هایی را برای هدیه انتخاب کنید که نشان دهنده شخصیت و علایق منحصر به فرد دریافت‌کننده هدیه باشند. به‌عنوان مثال، می‌توانید گوشواره‌هایی را با طرح حیوان یا سرگرمی مورد علاقه فرد به او هدیه دهید.

سن

گوشواره‌های براق الماسی ۱ سی‌تی، ممکن است هدیه‌ای عالی برای همسر‌تان باشند، در حالی‌که گوشواره‌های میخی یا گوشواره‌های دارای تم، گزینه بهتری برای خواهرزاده جوان‌ شما خواهند بود.  سن فرد و هدف شما از دادن هدیه، می‌توانند در تصمیم‌گیری شما برای انتخاب، مؤثر باشند.

راهنمای خرید بهترین هدیه روز دختر
بیشتر بخوانید...

ایده‌هایی برای هدیه گوشواره به کودکان

هدیه گوشواره به کودک، چیزی است که می‌تواند سال‌ها برای او مفید و ارزشمند باشد. ممکن است هدیه شما، اولین گوشواره‌ای باشد که کودک در عمرش می‌گیرد و یا هدیه‌ای باشد برای یادبود یک اتفاق خاص، و یا صرفا هدیه‌ای باشد به مناسبت روز تولد او.

بهترین گوشواره‌هایی که می‌توانید به کودکان هدیه دهید، گوشواره‌هایی هستند که کوچک و سبک باشند و  به‌راحتی در گوش قرار بگیرند و محکم شوند.  گوشواره‌های مناسب کودکان، دارای پوششی پیچی هستند که از فرو رفتن پایه تیز گوشواره در پوست، جلوگیری می‌کند.

همچنین برای پیشگیری از ایجاد حساسیت، بهتر است گوشواره‌هایی را انتخاب کنید که نیکل نداشته باشند.  بهترین گزینه، گوشواره‌های فولادی ضد‌زنگ هستند.  پلاتین، تیتانیوم و طلای  عیار ۱۴، دیگر گزینه‌های مناسب برای کودکانی هستند که ممکن است به فلزات حساس باشند.  در نهایت، بهترین گزینه‌ها، گوشواره هایی هستند که سطحی صاف و بدون برجستگی‌های تیز داشته باشند. در اینجا به چند ایده برای هدیه گوشواره به کودکان می‌پردازیم.

گوشواره‌های میخی الماس

گوشواره‌های میخی الماس، گزینه‌ای کلاسیک هستند که کودک می‌تواند یک عمر از آن‌ها لذت ببرد. این گوشواره‌ها هم برای پسران و هم برای دختران مناسب‌ هستند.

گوشواره‌های سنگ تولد

گوشواره‌های سنگ تولد، گزینه‌ای محبوب برای کودکان نوپا و کودکان بزرگتر هستند. یک جفت گوشواره سنگ تولد درخشان، با رنگ‌هایی زیبا، با هر لباسی ست می‌شود وسال‌ها می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و لذت برد.

گوشواره‌های حلقه‌ای هوگی

گوشواره‌های حلقه‌ای هوگی طوری طراحی شده‌اند که محکم روی لاله گوش قرار می‌گیرند و نیازی به بست ندارند. گوشواره‌های حلقه‌ای ساده از جنس طلا یا نقره، گزینه‌ای جذاب برای کودکان هستند. اما اگر بخواهید، می‌توانید گوشواره‌هایی حلقه‌ای با روکش سنگ قیمتی یا با تزئین گل، پروانه، و یا قلب انتخاب کنید که زرق‌وبرق و جذابیت بیشتری داشته باشند.

ایده‌هایی برای هدیه گوشواره به کودکان

گوشواره‌هایی با طرح شخصیت‌ها

کودکان عاشق شخصیت‌های کتاب‌ها، فیلم‌ها و کارتون‌های مورد علاقه خود هستند. شما می‌توانید گوشواره‌هایی با طرح شخصیت‌های محبوب انتخاب کنید و کوچولوی دوست‌داشتنی خود را با این هدیه، هیجان زده کنید. به‌عنوان مثال اگر کودکی که می‌خواهید به او هدیه بدهید، طرفدار شخصیت‌های دیزنی است، گوشواره‌هایی با طرح مینی‌موس، می‌توانند هدیه بسیار خوبی برای او باشند و اگر طرفدار ابر‌قهرمان‌هاست، طرح سوپر‌من گزینه بسیار خوبی برای هدیه به اوست.

گوشواره‌های ست

یکی از راه‌هایی که می‌تواند باعث نزدیک‌تر شدن رابطه شما با فرزند‌تان شود، خریدن گوشواره‌هایی است که با جواهرات مورد استفاده شما، ست هستند. سعی کنید گوشواره‌هایی را انتخاب کنید که از نظر طرح و رنگ شبیه جواهرات خود شما، اما کوچک‌تر و ساده‌تر باشند.

کدام گوشواره‌ها بهترین هدیه برای دختران هستند؟

دختران کوچک عاشق این هستند که جعبه‌ای با جواهرات خاص در داخل آن، هدیه بگیرند. با هدیه دادن یک جفت گوشواره زیبا و باکیفیت به یک دختر، می‌توانید به او احساس فوق‌العاده‌ای بدهید. هنگام انتخاب گوشواره برای دختران، مدل و طرح‌های مورد علاقه آن‌ها را در نظر بگیرید. در اینجا به چند نکته درباره هدیه دادن گوشواره، به‌ویژه به دختران، اشاره می‌کنیم.

مروارید

گوشواره‌های مروارید فوق‌العاده زیبا هستند و کودک شما می‌تواند از آن‌ها، هم در مناسبت‌های خاص و هم به‌طور روزمره و با لباس‌های معمولی استفاده کند.

گوشواره‌های آویز کوچک

یک جفت گوشواره آویز کوچک با طرح‌هایی زیبا، مانند تک‌شاخ، گل و یا کاپ کیک، می‌تواند هدیه جذابی برای دختران باشد.

گوشواره‌های میخی ساده

این گوشواره‌ها بسیار متنوع هستند. گوشواره‌های میخی فلزی، با تزئین سنگ‌های قیمتی، و یا با طرح مینا گزینه خوبی برای هدیه به دختران هستند. همچنین شما می‌توانید گوشواره‌هایی با طرح گربه، خرس عروسکی، پروانه، کمان، تاج، و یا هر طرحی که فکر می‌کنید دختر مورد نظرتان ممکن است دوست داشته باشد، انتخاب کنید.

کدام گوشواره‌ها بهترین هدیه برای دختران هستند؟

ایده‌های هدیه گوشواره به نوجوانان

نوجوانان مستقل هستند و علایق خاص خود را در زمینه مد دارند. برای خرید گوشواره برای یک نوجوان، به لباس‌هایی که می‌پوشند، توجه کنید تا ببینید چه مد و استایلی را دنبال می‌کنند. اگر استایل معمولی کلاسیکی دارند، گوشواره‌هایی ساده مانند یک جفت گوشواره حلقه‌ای، گزینه خوبی برای آن‌ها است.

آیا آن‌ها پیرو مد روز هستند؟  گوشواره‌هایی را انتخاب کنید که با هر لباسی ست می‌شوند، اما در عین‌حال، زیبا و جذاب هستند، مانند گوشواره‌های میخی الماس.  این گوشواره‌ها را می‌توان با هر لباسی، از جمله جدیدترین لباس‌های مد روز پوشید.

نوجوانان نیز مانند کودکان، معمولاً سبک زندگی فعالی دارند و ممکن است اگر گوشواره‌هایشان بست نداشته باشند، آن‌ها را گم کنند. سعی کنید گوشواره‌هایی را برای هدیه به آن‌ها انتخاب کنید که دارای بست باشند و به‌راحتی روی گوش محکم شوند. با هم چند نکته در مورد انتخاب گوشواره برای نوجوانان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

کدام گوشواره‌ها بهترین هدیه برای دختران هستند؟

گوشواره‌هایی هماهنگ با ویژگی‌های شخصتی نوجوان

بسیاری از نوجوانان تمایل دارند شخصیت و احساسات خود را بروز دهند. به این توجه کنید که چه چیزی نوجوان مورد نظر شما را خاص می‌کند و او بیشتر به چه چیزهایی اهمیت می‌دهد. به‌عنوان مثال، آیا او عاشق حیوانات است و رؤیای دامپزشک شدن دارد؟ در این‌صورت یک جفت گوشواره نقره با طرح سگ به او هدیه دهید.

-گوشواره‌های حلقه‌ای

نوجوانان معمولاً مدها و سبک‌های مختلف پوشش را امتحان می‌کنند تا درنهایت به سبک و استایل دلخواه‌ خود برسند. گوشواره‌های حلقه‌ای، تنوع بالایی دارند و به هر سبک و استایلی می‌آیند. با توجه به استایل موردعلاقه نوجوانی که قرار است برایش هدیه بگیرید، شما می‌توانید گوشواره‌های حلقه‌ای بزرگ یا کوچک را برای هدیه به او انتخاب کنید.

گوشواره‌هایی به شکل قلب

یک جفت گوشواره قلبی‌شکل، این پیام را به نوجوانان می‌دهد که در دوران نوجوانی و گذر از دوران بلوغ، به آن‌ها احترام می‌گذارید و دوست‌شان دارید. برای مثال گوشواره‌های حلقه‌ای که به شکل قلب هستند، به‌خوبی پیام  «دوستت دارم» را منتقل می‌کنند.

گوشواره‌های کلایمر

گوشواره‌های کلایمر، مدلی محبوب از گوشواره‌ها هستند که مناسب هدیه به نوجوانان علاقه‌مند به زیورآلات هستند. آن‌ها مانند گوشواره‌های میخی، داخل گوش می‌شوند و طرح‌شان رو به بالا روی لاله گوش قرار می‌گیرد.

گوشواره‌های میخی الماس

گوشواره‌های میخی الماس، هدیه‌ای عالی هستند که یک نوجوان تا سال‌ها از داشتن آن‌ها لذت می‌برد. نوجوانان می‌توانند این گوشواره‌ها را در موقعیت‌ها و مناسبت‌های خاص، مانند جشن فارغ التحصیلی استفاده کنند و یا با آن‌ها، در جمع دوستان‌شان حس فوق‌العاده بودن داشته باشند.

گوشواره‌های میخی الماس

گوشواره‌های اشکی ساده

یک جفت گوشواره اشکی ساده، به تی‌شرت و شلوار جین، حسی از ظرافت می‌دهد. گوشواره‌های اشکی، همچنین می‌توانند در یک قرار عاشقانه، یا در موقعیت‌های خاص دیگر باعث بالا رفتن اعتماد به نفس شوند.

بهترین گوشواره‌ها برای هدیه به بزرگسالان

انتخاب گوشواره برای بزرگسالان ساده‌تر از کودکان و نوجوانان است. بر خلاف بچه ها و نوجوانان که سبک، استایل، و علایق‌شان ممکن است به‌سرعت تغییر کند، اکثر بزرگسالان استایل و پوشش نسبتاً ثابتی دارند. به‌عنوان مثال، اگر دوست‌ شما همیشه گوشواره‌های میخی کوچک دارد، احتمالاً هیچ‌گاه او را با گوشواره‌های بزرگ و پر زرق‌وبرق نمی‌بینید.

در اینجا به نکاتی می‌پردازیم که می‌توانید برای هدیه دادن به همسر یا فرد موردعلاقه خود از آن‌ها ایده بگیرید.

آشنایی با اکسسوری و نکات مهم در انتخاب آن‌ها
بیشتر بخوانید...

ایده هایی برای هدیه گوشواره به خانم‌ها

هنگام انتخاب گوشواره برای همسر یا زنی که عاشقش هستید، مهمترین مسئله این است که گوشواره‌هایی را انتخاب کنید که استفاده آن‌ها برای او راحت باشد. قبل از خرید گوشواره، دقت کنید که سبک و استایل موردعلاقه زن محبوب‌تان چیست و آیا او جواهرات درشت و پر زرق‌وبرق را بیشتر دوست دارد و یا جواهرات ظریف.

برای انتخاب بهتر،  سبک زندگی و نوع جواهراتی را که او به‌راحتی می‌تواند به‌طور روزمره از آن‌ها استفاده کند، در نظر بگیرید. همچنین، به سطح رابطه و پیامی که می‌خواهید با این هدیه منتقل کنید، فکر کنید.

اگر رابطه شما نو‌پا است، ممکن است ترجیح دهید گوشواره‌های ساده‌ای را انتخاب کنید که در عین ظرافت و زیبایی، هدیه‌ای افراطی به نظر نرسند. گوشواره‌های حلقه‌ای یا میخی قلبی شکل، گزینه‌هایی عالی برای این هدف هستند. اگر قصد دارید نشان دهید که رابطه برای شما جدی‌تر شده است، گوشواره‌های الماس، گزینه بهتری هستند.

گوشواره، هدیه‌ای عالی برای زن زندگی شماست.

ایده هایی برای هدیه گوشواره به خانم‌ها

گوشواره‌های الماس

گوشواره‌های الماس به زنان حس فوق‌العاده‌ای می‌دهند. این گوشواره‌ها بسیار متنوع هستند و می‌توانید از میان آن‌ها گزینه‌ای را مطابق با سلیقه و استایل موردعلاقه طرف مقابل‌تان انتخاب کنید.  به‌عنوان مثال، اگر  همسر‌ شما به جواهرات کوچک و ظریف علاقه دارد، گوشواره‌های میخی الماس، گزینه خوبی برای هدیه به او هستند.

گوشواره‌های اشکی جذاب

آیا محبوب‌تان برای مراسم یا مناسبت خاصی آماده می‌شود و می‌خواهد در آن مراسم، لباس مجلسی بپوشد؟  در این صورت، زمان مناسبی است که او را با یک جفت گوشواره لوستری زیبا، و یا یک جفت گوشواره مروارید اشکی پر زرق‌وبرق، سورپرایز کنید.

گوشواره‌های سنگ قیمتی

گوشواره‌هایی با تزئین سنگ‌های قیمتی می‌توانند رنگ چشم فرد را برجسته کنند و به آن جلوه بیشتری دهند. همچنین برای هدیه تولد، می‌توانید گوشواره‌ای با سنگ تولد همسرتان و یا زنی که عاشقش هستید، به او هدیه دهید.

رنگ سنگ هم می‌تواند پیام خاصی را منتقل کند. به‌عنوان مثال، رنگ قرمز از گذشته‌های دور، نماد عشق و علاقه بوده است، در حالی‌که رنگ سبز، نماد رشد و بالندگی است و در روابطی که رو به رشد ‌هستند، گوشواره‌هایی با سنگ قیمتی سبز‌رنگ، گزینه مناسبی برای هدیه‌ به نظر می‌رسند.

راهنمای خرید هدیه سالگرد ازدواج
بیشتر بخوانید...

گوشواره مروارید

به گفته انجمن بین‌المللی گوهر و جواهرات، مروارید هزاران سال است که برای انسان‌ها ارزشمند بوده است. مرواریدها بسیار زیبا، و همانند ماه هستند. گوشواره‌های مروارید تنوع بالایی دارند. آن‌ها هم با لباس‌های معمولی و هم با لباس‌های رسمی، ست می‌شوند و زیبایی‌شان خیره‌کننده است. شما می توانید به مادر خود گوشواره مروارید هدیه دهید تا به او نشان دهید که چقدر برای آگاهی‌بخشی و راهنمایی‌های او در زندگی‌تان، ارزش قائل هستید.

گوشواره‌های حلقه‌ای ساده

یک جفت گوشواره حلقه‌ای ساده که با هر لباسی ست می‌شود، هدیه‌ای فوق‌العاده برای یک زن است. اگر به کسی که دوستش دارید، گوشواره‌هایی حلقه‌ای از جنس فلز مورد علاقه‌اش (طلا یا نقره) هدیه دهید، او می‌تواند آن‌ها را هر روز و با هر لباسی استفاده کند.

ایده‌هایی برای هدیه گوشواره به مردان

اگر می‌خواهید به مردی گوشواره هدیه دهید، گزینه‌های زیادی دارید. مهم‌ترین نکته در انتخاب گوشواره برای مردان این است که گوشواره‌هایی کوچک و ساده برای آن‌ها بگیرید. مردان نیز مانند زنان، دوست دارند جواهرات هدیه بگیرند. اگر در انتخاب هدیه علایق طرف مقابل را در نظر بگیرید، او احتمالاً هر روز هدیه شما را استفاده خواهد کرد. در اینجا به چند ایده در زمینه خرید گوشواره برای مردان می‌پردازیم.

گوشواره‌های حلقه‌ای

گوشواره حلقه‌ای، یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه به مردان است.  گوشواره‌های حلقه‌ای برای مردان عالی هستند، به هر لباسی می‌آیند و شما می‌توانید آن‌ها را از جنس فلز موردعلاقه فردی که قرار است هدیه را دریافت کند، بگیرید.  همچنان پیشنهاد این است که گوشواره‌های حلقه‌ای کوچک و ظریفی را برای آن‌ها انتخاب کنید.

ایده‌هایی برای هدیه گوشواره به مردان

گوشواره‌های میخی

گوشواره‌های میخی، یکی دیگر از گزینه‌های مناسب برای مردان هستند. این گوشواره‌ها ساده‌اند، اما در عین‌حال در دنیای مد، جذابیت خاصی دارند. شما می‌توانید گوشواره‌های ساده از جنس نقره استرلینگ را انتخاب کنید و یا گوشواره‌های میخی الماس. در هر صورت مرد موردعلاقه‌ شما به خود افتخار می‌کند.

گوشواره‌هایی با طرح‌های خاص

اگر کسی که عاشقش هستید، استایل خاص و خشنی دارد، می‌توانید با هدیه دادن گوشواره‌های میخی با طرح‌های خاص، مانند جمجمه یا اژدها، او را سورپرایز کنید.