افزایش میزان خرید کادوی آنلاین از معدود موهبت‌های دوران کروناست. از وقتی کرونا مهمان ناخوانده خانه‌هایمان شده و روابط و رفت‌وآمد را به حداقل رسانده دوستان و آشنایان خود را کمتر می‌بینیم و دل‌تنگی‌ها روزبه‌روز بیشتر می‌شود، خرید کادوی آنلاین می‌تواند این فاصله را تا حدودی جبران خواهد کرد!

سوپرایز کردن مناسبت نمی‌خواهد!

زندگی کوتاه‌تر از چیزی است که بخواهید به دنبال زمان و روز مشخص برای خوشحال کردن عزیزان خود باشید. در دنیای امروز که کرونا دامن بسیاری از خانواده را گرفته است خرید یک هدیه ساده بدون مناسبت به‌اندازه هدیه دادن واکسن کرونا، می‌تواند عزیزان شما را خوشحال کند. البته چه هدیه‌ای لاکچری تر و لوکس‌تر از واکسن کرونا؟ بعید است کسی دست رد به چنین پیشنهادی بزند. حیف که اهدای این کادو در حال حاضر ممکن نیست اما شاید روزی که بتوانیم آن را به هم هدیه دهیم، خیلی هم دور نباشد. فعلاً باید از گزینه‌های در دسترس استفاده کنیم.

۵ نکته برای درک بهتر کسانی که زبانشان، زبان هدیه است
بیشتر بخوانید...

از هر فرصتی استفاده کنید و عزیزان خود را خوشحال کنید. خرید کادوی آنلاین یکی از روش‌هایی است که در دسترس همه است و دردسر کمتری هم دارد، کافیست به‌سادگی، آنچه فکر می‌کنید عزیزان شما را خوشحال می‌کند را سفارش دهید. اگر پدر شما معلم ادبیات است، یک کتاب شعر او را خوشحال می‌کند و اگر مادر شما علاقه به برنامه‌های آشپزی دارد یک کتاب آشپزی برای او خوشایند است.

اگر دوستی دارید که فرسنگ‌ها با شما فاصله دارد می‌توانید با یک تابلو هنری خاص او را خوشحال کنید. همه این موارد به کمک خرید کادوی آنلاین با کمترین هزینه برای شما فراهم است.

3 دلیل برای خرید آنلاین هدیه در قرنطینه

۳ دلیل برای خرید آنلاین هدیه در قرنطینه کرونا

اگر گزینه خرید هدیه آنلاین را به‌عنوان راهی برای ایجاد ارتباط بهتر انتخاب کردید ما یک پیشنهاد ویژه هم داریم: لذت خرید کادوی آنلاین از یک هنرمند!

حقیقت این است که همه ما دوست داریم بهترین انتخاب را داشته باشیم مخصوصاً اگر مخاطب برایمان خیلی عزیز باشد. البته ما هم قبول داریم که خرید آنلاین این محصولات شاید به‌سادگی موارد دیگر نباشد. اما نتیجه قطعاً رضایت‌بخش‌تر خواهد بود. شما برای این کار 3 دلیل ویژه دارید:

۱. افتخار مشارکت در تولد یک اثر هنری

شما به تولیدکنندگان و هنرمندان بزرگ وصل می‌شوید و این رویکرد افتخاری است تا بتوانید ضمن رفع نیاز خود، نقش کوچک اما تأثیرگذار برای حمایت از هنرمندان داشته باشید. از سوی دیگر وقتی خرید کادوی آنلاین را انتخاب می‌کنید عملاً هزینه‌های شما بسیار کاهش می‌یابد و درگیر هزینه رفت‌وآمد و هزینه‌های واسطه نخواهید شد و مخاطب شما نیز بسیار هیجان‌زده می‌شود، او هرگز فکرش را نمی‌کند که شما بخواهید او را به این شکل سوپرایز کنید! سری به اینستاگرام بزنید این شبکه اجتماعی بازاری برای شما فراهم کرده است که با بیش از هزاران محصول روبرو خواهید شد.

۲. تنوع گسترده محصولات

تنوعی که خرید کادوی آنلاین از میان آثار هنری برای شما فراهم می‌سازد هرگز در خرید حضوری وجود ندارد. در خرید حضوری نهایتاً می‌توانید به سراغ چندین طرح بروید و در نهایت باید محصول موردنظر را انتخاب کنید اما در فضای آنلاین دست شما در خرید بسیار باز است. زمانی که خرید کادوی آنلاین را انتخاب می‌کنید به‌صورت کاملاً مستقیم و بدون واسطه به هنرمندان و صنعتگران کوچک وصل می‌شوید. مثلاً می‌توانید زیورآلات سنتی که مخصوص یک خطه یا فرهنگ خاص است را به‌صورت کاملاً مستقیم و بدون صرف هزینه خیلی زیاد خریداری کنید. این شرایط برای شما فراهم می‌شود که در لحظه با هزاران تولیدکننده ارتباط مستقیم داشته باشید و خرید کنید! لذت‌بخش نیست؟

سوپرایز کردن دوچندان

۳. سوپرایز کردن دوچندان

فرهنگ خرید کادوی آنلاین در چند سال اخیر حسابی رشد کرده است اما معمولاً کادو از آن دسته چیزهاست که همیشه دوست داریم حضوری خرید کنیم. این درست است که قرنطینه، روتین زندگی ما را گرفته، فاصله‌ها را دور و دل‌ها را تنگ کرده است اما فرصت‌های سوپرایز کردن بیشتری هم در اختیار ما گذاشته. خرید آنلاین کادو یا هدیه و ارسال آن به آدرس یک دوست یا آشنا تجربه بسیاری خوشایندی را برای آن‌ها ایجاد می‌کند به‌خصوص اینکه در شرایط کرونا اصلاً چنین انتظاری وجود ندارد.

با کادو دادن در ایام قرنطینه کرونا هم دلبری کنید

فرض کنید فردی در زندگی شما است که به دلیل موقعیت کرونا مدت‌هاست که نتوانسته‌اید او را ببینید و به طبع شرایط خرید کادو به‌صورت حضوری به او را ندارید. شرایط روحی و روانی هم سخت‌تر از همیشه است و هرلحظه امکان دارد همه‌چیز به پایان برسد.

در روزهایی که دنیا به روال سابقش پیش می‌رفت گزینه‌های زیادی برای رُبودن دل افراد داشتید اما حالا جز تلفن همراه فرصت چندانی برای خودنمایی ندارید. خرید آنلاین هدیه از معدود روش‌هایی است که برای شما باقی مانده.

راهنمای خرید بهترین هدیه سازمانی
بیشتر بخوانید...

خرید کادو برای کارمندان در زمان دورکاری

این روزها نظم همه‌چیز به‌هم‌خورده است و شرکت‌های مختلف روزهای سختی را می‌گذرانند. مجموعه‌های تجاری مجبور هستند که پروسه کاری خود را به شکل دورکاری دنبال کنند. مشکل اما از آنجا آغاز می‌شود که به‌تدریج کارمندان حس کار گروهی خود را از دست می‌دهند حتی ممکن است کم‌کم نسبت به وظایف خود دلسرد بشوند. خرید کادوی آنلاین برای کارمندان یک انتخاب عالی برای یک مدیر محسوب می‌شود. این روش بسیار آسان و صد در صد اثربخش است.

خرید آنلاین هدیه و ارسال آن به آدرس آن‌ها برای همه هیجان‌انگیز است. ما همچنان خرید یک اثر هنری یا دست‌ساز را پیشنهاد می‌دهیم اما موقعیت شغلی افراد و نیازهای آن‌ها نیز می‌تواند هدیه مناسب را به شما نشان دهد.

پیش از هر چیزی و قبل از اینکه کارمندان خود مطلع بشوند از آن‌ها بپرسید که به چه چیزی برای انجام کارهای خود در خانه نیاز دارند. مثلاً برنامه‌نویس شما ممکن است یک موس حرفه‌ای بخواهد یا بچه‌های مالی اداری شرکت به تبلت های قدرتمندتری نیاز داشته باشند. اگر چنین گزینه‌هایی را انتخاب کردید فراموش نکنید که کادویی که اهدا می‌کنید جز اموال شرکت شما نیست و قرار نیست آن را پس بگیرید.

شما به‌عنوان یک مدیر دوست‌داشتنی می‌توانید با خرید کادوی آنلاین، کارمندان خود را خوشحال خواهید کرد و به آن‌ها حس ارزش خواهید داد.

 تولد گرفتن برای کارمندان در زمان دورکاری با کمترین هزینه

 تولد گرفتن برای کارمندان در زمان دورکاری با کمترین هزینه

در ایام پیش از کرونا معمولاً مدیرانی که احساس صمیمیت خوبی با کارمندان خود داشتند، سعی می‌کردند تولد کارمندان خود را در محل کار جشن بگیرند. اما این روزها که این شرایط فراهم نیست چه باید کرد؟ یک پیام گروهی خشک‌وخالی کافی است؟ خیر! این روزها فضای مجازی با اجرای سیستم‌های مکالمه گروهی شرایط خوبی برای تولد گرفتن مجازی را فراهم کرده است، اما تولد بدون کادو که نمی‌شود! خرید کادوی آنلاین یکی از روش‌های خوب برای جبران زحمات کارمندان است. بعد این کار می‌توانید مطمئن باشید که همکاران و نیروهای شما با این حرکت به وفادارترین دوستان شما تبدیل خواهند شد. فقط کافی است آنچه فکر می‌کنید برای کارمندتان ضروری است را به‌صورت آنلاین خریداری و آدرس همکار خود را به‌عنوان آدرس مقصد درج کنید.

فراموش نکنید همان اندازه که دورکاری شما را آزار داده، اعضا و کارکنان شما هم دوره سختی را طی می‌کنند. پس برای اهدای کادو فقط به تولدها بسنده نکنید. از هر فرصتی برای این کار استفاده کنید. قرار هم نیست این هدیه یک مجسمه گران‌قیمت باشد یا یک تابلو نقاشی هنری. اگر سالگرد همکاری یکی از اعضا با شرکت فرا رسیده، بهترین فرصت است که یکی از تصاویری که به‌صورت دسته‌جمعی در شرکت گرفته‌اید را روی لیوان یا قاب عکس چاپ کنید و به او هدیه دهید تا احساس مفید بودن را دوباره تجربه کند. مناسبت‌های مختلف، سالگرد تأسیس شرکت و خیلی بهانه‌های دیگر فرصتی برای خوشحال کردن دیگران است.

۱۰ نکته و دلیل اصلی برای خرید و استفاده از آثار هنری
بیشتر بخوانید...

 کادوی دیجیتالی در قرنطینه

کادوها همیشه ماهیت فیزیکی ندارند و کادوی دیجیتالی هم گزینه بسیار مناسبی است. مواردی چون اشتراک یک پلتفرم نمایش خانگی یا یک کارت هدیه دیجیتالی انتخاب‌های بی‌دردسری برای روزهای کرونایی هستند. اتفاقاً این هدایا حسابی کاربردی هستند فقط ممکن است ماندگاری زیادی نداشته باشند.

یکی دیگر از روش‌ها این است که از همان اول دست خود را رو کنید. صادقانه به مخاطب بگویید که قصد خرید هدیه‌ای برای او دارید، مبلغ را مشخص کنید و از او بخواهید به سلیقه خود هدیه‌اش را انتخاب کند. در نهایت تنها کاری باقی مانده کارت به کارت کردن مبلغ نهایی است.

آیا خرید کادوی آنلاین قابل‌اعتماد است؟

اعتماد کردن به خریدهای اینترنتی کار ساده‌ای نیست. اصلاً از کجا معلوم که هدیه موردنظر را بفرستند؟ از نظر جنس چطور می‌توانم از هدیه موردنظر اطمینان پیدا کنم؟ آیا محصولی که خریداری می‌کنم از نظر کیفیت خوب است؟ این سؤالات در خرید اینترنتی همیشه در ذهن خریدار وجود دارد مخصوصاً اگر قرار باشد که هدیه‌ای برای عزیزان خود خریداری کنید. همه‌چیز بستگی به انتخاب شما دارد. اگر فروشگاهی را انتخاب کنید که دارای نماد اطمینان است یعنی مسیر را درست آماده‌اید. در خرید اینترنتی اگر به سراغ فروشگاه‌های بدون نام و نشان بروید احتمال اینکه پول خود را از دست بدهید خیلی زیاد است اما در صورتی که انتخاب درستی داشته باشید هرگز دچار مشکل نخواهید شد.

خرید کادوی آنلاین

خرید کادوی آنلاین چقدر زمان می‌برد؟

کمتر از یک هفته! هر آنچه بخواهید در کمتر از یک هفته به دست عزیزتان در هر نقطه از ایران خواهد رسید پس نگران زمان نباشید. اگر قرار است به مناسبت روز تولد او هدیه بخرید یک هفته زودتر اقدام به ثبت سفارش کنید تا در زمان مناسب هدیه به دست او برسد.

بسته‌بندی کالا به چه صورت است؟

برسیم به اصل مطلب! کسانی که خرید کادوی آنلاین را انتخاب می‌کنند نگران هستند که آیا کادو با کیفیت مناسب ارسال می‌شود یا نه؟ کادوهای شکستنی در طول مسیر ارسال دچار مشکل نمی‌شوند؟ خوشبختانه در بسیاری موارد و به‌خصوص فروشگاه‌های معتبر، شرایط بسته‌بندی محصول بسیار با دقت صورت می‌گیرد و کمتر مشکلی از این دست به وجود می‌آید. از طرفی محصولات شکستنی با بیمه مخصوص ارسال می‌شود و در صورت هر نوع آسیب هزینه پرداخت می‌شود.

با این حال دو روش مختلف را می‌توانید در نظر بگیرید. یکی اینکه خرید را به آدرس خود دریافت کنید و پس از اطمینان از صحت آن برای گیرنده اصلی ارسال کنید یا اگر اعتماد زیادی به خرید خود دارید می‌توانید از همان ابتدا آدرس اصلی را درج کنید.

بسته‌بندی کالا به چه صورت است؟

مراحل خرید کادوی آنلاین

برای خرید کادوی آنلاین مسیر بسیار ساده‌ای در پیش دارید. در ابتدا باید گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید با کمی گشت‌وگذار در سایت‌ها و صفحات محصولی که مناسب سلیقه عزیزتان است پیدا کنید. اگر رنگ‌بندی دارد باید رنگ مناسب را انتخاب کنید و در صورتی که سایزبندی مناسبی دارد باید سایز مناسب را مدنظر قرار دهید. سپس هزینه‌ها برای شما نمایش داده می‌شود و به‌سادگی می‌توانید با تأیید توضیحات مطرح‌شده، برای ثبت سفارش آماده باشید. پس از واریز هزینه از درگاه اینترنتی سفارش شما به ثبت می‌رسد و چند روز آینده به دست عزیزتان می‌رسد. به همین سادگی! اصلاً نیاز به خروج از منزل ندارید. فقط شماره پیگیری را نزد خود نگاه دارید و وقتی از رسیدن کادو اطمینان پیدا کردید می‌توانید با گیرنده تماس بگیرید.

پرداخت هزینه در خرید کادوی آنلاین به چه صورت است؟

در راستای خرید کادوی آنلاین هزینه‌ها به‌صورت خودکار از سوی سایت برای شما محاسبه می‌شود و درگاه اینترنتی از سوی سایت طراحی شده است تا پرداخت برای شما آسان‌تر باشد، البته باید دقت کنید از درگاه‌های مطمئن اقدام به پرداخت کنید. موضوع مهم اینکه شما در خرید کادوی آنلاین درگیر هزینه‌های اضافی نیستید و هیچ واسطه‌ای وجود ندارد. پس از پرداخت کد رهگیری در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در صورت بروز مشکل بتوانید پیگیری داشته باشید.

اگر برای کسی هدیه می‌فرستید لطفاً هزینه را پس کرایه نکنید که حتی شوخی خوبی هم نخواهد بود.